Madeleine Pyk akvarell
2012-12-11
162153
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Gycklare", signerad och daterad M Pyk, akvarell, 19x25 cm,
PROVENIENS: Galerie Pierre, Stockholm