Oidentifierad konstnär akvarell
2012-12-10
162074
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Tvätterskor, Sablet, akvarellerad konturetsning, 17,5x25 cm
Skador