Thomas Webster tillskriven olja på duk
2012-12-11
162008
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WEBSTER, Thomas (1800-1886): tillskriven, familjeinteriör, signerad Thos Webster olja på duk, 51x62 cm