Harald Sallberg Kornhamnstorg
2012-12-05
161981
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963) 2 st: Motiv från Kornhamnstorg, signerade och daterade, etsningar, varierande format