Matsalsbord engelsk stil
2012-12-08
161964
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MATSALBORD, engelsk stil, mahogny, höjd 76, 296x, 1 iläggsskiva längd 140 cm medföljer
Smärre fanérskador och fläckar, lagningar