Gritten oljemålning
2012-12-11
161899
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GRITTEN, H (England, möjligen Henry C. 1818-1873): Hamnmotiv, signerad H Gritten, olja på duk, 46,5x61,5 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Krackeleringar