Klubbat för:
6 200 SEK
5 000 SEK
BESKOW, Elsa (1874-1953): "Vill du läsa?", osignerad, akvarell, 20x18 cm,
LITTERATUR: Avbildad i boken Vill du läsa? II, Andra skolåret, 1958, Norstedt
PROVENIENS: Svensk privatsamling
161898
2012-12-11