Karott Kina
2012-12-09
161863
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAROTT, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, 18/1900-tal, längd 32 cm
Proveniens: Per Toftagers samling.
Lock saknas.