Axel Olson olja
2012-12-10
161827
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Röda astrar, signerad Axel Olson 44, olja på duk, 27x33 cm
Färgbortfall, viss sprickbildning i färgskiktet