Nils Nilsson Skum teckning
2012-12-09
161807
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKUM, Nils Nilsson ( 1872-1951): Fjällandskap med renar, signerad och daterad NN Skum 1900, 25x34 cm