Arkitekturstudie
2012-12-09
161756
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad a tergo Joh. Carlson, arkitekturstudie från akademin, 80x60 cm
Skador, revor, veck