Tage Björk oljemålning
2012-12-05
161754
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BJÖRK, Tage (född 1909): "Stockholmsmotiv, Fjällgatan 16", signerad och daterad Tage Björk -47, olja på duk, 72x115 cm