Fanny Hjelm akvarell
2012-12-09
161747
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HJELM, Fanny (1858-1944): "Paulis sjöbodar-Utö", signerad Fanny Hjelm 1910, akvarell, 18x27,5 cm