Edvin Ollers oljemålning
2012-12-07
161711
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): Kustbild, signerad och daterad E.Ollers 1941, olja på pannå, 45x53 cm