Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-12-10
161706
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, "Herakleitos", olja på duk, 33,5x27 cm