Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-12-06
161624
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt i profil, olja på duk, 49x34 cm, På baksidan porträtt i olja av dam i hatt