Oidentifierad konstnär Ryssland olja
2012-12-06
161622
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland (1900-tal): Landskap med vattendrag, olja på pannå, 49x69 cm