Gustaf Carlström oljemålning
2012-12-06
161600
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARLSTRÖM, Gustaf (1896-1964): Strandmotiv, signerad Gustaf Carlström 1957, olja på duk, 90x100 cm