Oljemålning med motiv från Dalarna
2012-12-06
161590
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, motiv från Dalarna, signerad och daterad -39, olja på duk, 63x89 cm