Roland Svensson litografi
2012-12-06
161542
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Mälartorget", signerad med ded, tryckt i 100ex, litografi, 40x30 cm