Ryno Friberg oljemålning
2012-12-06
161524
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FRIBERG, Ryno (född 1920): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ryno 1951, olja på pannå, 35x27 cm