Gunnar Zetterström oljemålning
2012-12-06
161518
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Kornhamnstorg, signerad G Zetterström, olja på pannå, 29x39 cm