Gunnar Norrman kolteckning
2012-12-06
161516
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORRMAN, Gunnar: "Svarta stammar", signerad och daterad G Norrman 1982, kol, 14x19 cm