Karl-Axel Pehrson färglitografi
2012-12-09
161493
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): "Insectifiera", signerad och daterad -68, 18/20 färglitografi, 40x53 cm