Graal i glas Edward Hald för Orrefors
2012-12-07
161467
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FISKGRAAL, signerad Orrefors Sweden graal nr 741 Edward Hald, höjd 14 cm
Smärre stötskador