Oljemålning 1800-tal
2012-12-06
161466
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Bergslandskap med figur och boskap, olja på duk, 43x54 cm
Dukskador, hål