Leif Johansson oljemålning
2012-12-07
161398
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, 105x105 cm