Ivar Morsing oljemålning
2012-12-05
161349
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): Landskapsmotiv, signerad och daterad I Morsing, olja på pannå, 34x34 cm