Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-12-05
161346
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, skogslandskap med vattendrag, olja på duk, 45x35 cm