Sevisdelar Rörstrand
2012-12-05
161333
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATSERVIS, ca 80 dlr, Rörstrand
Nagg, krackeleringar och missfärgningar