Servisdelar Gustavsberg Blå blom
2012-12-05
161332
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATSERVISDELAR, 15 st, Gustavsberg, Blå blom
Nagg, krackeleringar och missfärgningar