Lars Boethius oljemålning
2012-12-09
161324
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): "Skärgård", signerad och daterad Boethius -66, olja på pannå, 51x61 cm