Robert Högfeldt akvarell
2012-12-08
161321
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Stenröse och björkar" signerad Högfeldt, blyerts och akvarell på papper, 23,5x33,5 cm