Leander Engström oljemålning
2012-12-05
161301
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ENGSTRÖM, Leander (1886-1927): "Abiskojaure", signerad och daterad Leander Engström Abiskojaure 1907, olja på duk, 60x50 cm
Duklagning