Arman Rossander olja
2012-12-07
161246
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROSSANDER, Arman (1914-1976): Kubistiskt landskap, signerad och daterad A Rossander-50, olja på duk, 31x67 cm