Ljusstakar senempire
2012-12-07
161233
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, senempire, 1800-tal, förgylld o patinerad brons, höjd 29 cm vardera