Curt Sjöberg oljemålning
2012-12-08
161189
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖBERG, Curt (född 1911-1987): "Landsort", signerad och daterad C. Sjöberg -76, olja på duk, 28x36 cm