Tallrikar famille rose Kina
2012-12-09
161164
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, dekor i famille rose, Qianlong (1736-1795), diameter 23 cm
Proveniens: Per Toftagers samling.
Nagg.