Stolar med rottingssits 1800-tal
2012-12-02
161152
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR med rottingssits, 2 par, sgabello. rygg i skulpterat trä med dekor av örnar resp. gripar, 1800-talets andra hälft
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland
Skador