skål skålfat fat i porslin Kina 1800-tal
2012-12-02
161146
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, SKÅLFAT, FAT, 6 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd 24-27, skålens höjd 21 cm
Lagningar, smärre skador