Tallrikar Kina
2012-12-08
161080
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 8 st, kompaniporslin, Kina, dekor i underglasyrblått, Qianlong (1736-1795), diameter 23 cm
Proveniens: Per Toftagers samling.
Nagg.