Claude Weisbuch färglitografi
2012-12-02
160996
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WEISBUCH, Claude (född 1927): Violinist, signerad Weisbush, färglitografi, 130/250, 75x53 cm