Charles Sjöholm oljemålning
2012-12-02
160990
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Båtar i hamn, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 27,5x22 cm