Robert Högfeldt akvarell
2012-12-08
160984
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Modell med vit handduk, signerad R Högfeldt, akvarell, 40x29 cm