Olle Nyman olja
2012-12-02
160926
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Man vid flygel, signerad Olle Nyman, olja på pannå, 34,5x 44,5 cm