Robert Högfeldt akvarll
2012-12-08
160875
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Trubaduren, signerad R Högfeldt, akvarell, 26x21 cm