Robert Högfeldt akvarell
2012-12-08
160873
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Landskap med staket, signerad R Högfeldt, akvarell, 37x45 cm