Robert Högfeldt akvarell
2012-12-08
160842
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Landskap, signerad Högfeldt, akvarell, 32x40 cm