Robert Högfeldt akvarell
2012-12-08
160840
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Skogsbacke, signerad R Högfeldt, akvarell, 38x52 cm