Robert Högfeldt akvarell
2012-12-08
160815
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Sittande modell, signerad R. Högfeldt, akvarell, 35x20 cm